ورود/ایجاد حساب کاربری چهارشنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۷   
امکانات
· خانه
· درباره من
· صفحه من در فیسبوک
· جستجو
· ارسال مطلب
· لیست برگزیده
· انتقادات و پیشنهادات
بایگانی مطالب گذشته
· مطالب سال 1384
· مطالب سال 1385
· مطالب سال 1386
· مطالب سال 1387
· مطالب سال 1388
· مطالب سال 1389
· مطالب سال 1390
· مطالب سال 1391
جستجو

پیوندها

 

پایگاه اسلامی رضوی

 

پایگاه اسلامی رشد

 

 صفحه من در فیس بوک

 

لینک به ما

چنانچه مایلید به ما لینک دهید میتوانید کد زیر را در سایت خود قرار دهید

 

Kashkool.ir :: سایت کشکول

 

کاربران حاضر
فعلا:
1 مهمان و 0 کاربران ثبت نام شده حاضر.

شما می‌توانید از اینجا وارد سایت شده یا ثبت نام کنید.

به نام خدا

دکتر احمد فلسفی هستم . فرزند مرحوم شیخ الفقهاء و المجتهدین آیت الله حاج شیخ محمدرضا تنکابنی (ره) . در اسفند ماه 1309 در تهران  متولد شدم .

 Dr.AHMAD Falsafi     دکتر احمد فلسفی

دوران ابتدایی را در دبستان شرف محمدی (ص)  و متوسطه  را در دبیرستان مروی تهران گذراندم . پس از آن وارد دانشکده ی دندان پزشکی دانشگاه تهران شده  و در سال 1333 با درجه ی دکترا فارغ التحصیل شدم . سپس به استخدام وزارت بهداری درآمدم و 22 سال به بیماران در بیمارستان فیروزآبادی شهرری خدمت صادقانه نمودم . اکنون بازنشسته ام و مطبی در تهران دارم . برایم فرق نمی کند ؛ بیماران را مانند خاندانم دوست داشته و آن ها را جزو اعضای خانواده ی خود می دانم و این رابطه ی صمیمی ، دو طرفه است و از این بابت بسیار خوشحالم .

سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در سال 1379، مرا به عنوان « پزشک نمونه » انتخاب نمود و اینجانب مرهون عنایات خداوند و زحمات خانواده ی خود و همکاران محترم ودوستان می باشم .

 

اما ممکن است بپرسید چرا « کشکول » را می نویسم ؟

باید بگویم هر کس در زندگی به چیزی علاقه مند است . عده ای به جمع آوری کلکسیون های تمبر و سکه و عتیقه و ساعت و کتاب و ظرف و فرش و ... می پردازند ؛ برخی نیز به پرورش گل و گیاه علاقه مند هستند . عده ای هم به حیوانات وابسته هستند . من هم از کودکی با خواندن کلمات قصار لذت می بردم . آن ها ، کوتاه و پرمعنا هستند . شما اگر به کتاب خانه ی کوچک من مراجعه کنید ، میان صفحات هر کتاب یک صفحه کاغذ هست که در آن خلاصه و نتیجه ی آن کتاب را یادداشت نموده ام و چنان چه احتیاج باشد آن کتاب را مرور نمایم ، کافی است خلاصه ی نوشته ی آن کتاب را بخوانم ، گویا آن کتاب را دوباره خوانده و مرور کرده ام . در تمام دوران دبیرستان و دانشگاه ، در ایام امتحان همین خلاصه ها را مرور کرده ام !

اکنون بیش از «  سه هزار » صفحه یادداشت شخصی دارم . خودم هم تعجب می کنم ! این همه سخن را من از چه کسانی و از کجا و در چه زمانی خلاصه برداری کرده ام ؟

آن چه دوست داشتم ، یادداشت کردم .

آن چه فهمیدم ، یادداشت کردم .

آن چه می خواستم ، یادداشت کردم .

آن چه باید بشود ، یادداشت کردم .

آن چه نباید بشود ، یادداشت کردم .

. . . بالاخره آن چه ضرورت داشت یادداشت کردم ؛ و با عنوان « کشکول » در اختیار خوانندگان محترم قرار داده و آن را به انسان و انسانیت تقدیم می کنم البته دیکته ی نوشته غلط نیز خواهد داشت !

خواننده ی محترم مرا با نظرات ، انتقادات و مطالبی که مایلید یاری نموده ، ما هم  با کمال میل و اشتیاق آن را در «کشکول» می ریزیم . قبلاً از همکاری شما کمال تشکر را دارم .

دکتر احمد فلسفی


| اشکالات احتمالی سایت را برای ما ارسال کنید | | info@kashkool.ir : تماس با ما |
Best view: 1024 × 768
Copyright© 2009 Kashkool.ir All Rights Reserved